Focus op Splitsingsvrijstelling 2025
Stap nu in
- Ruim aanbod
- Onbeperkt toegang
- Keuze uit meerdere pakketten
De overdrachtsbelasting staat een groot aantal wijzigingen te wachten, welke vergaande gevolgen kunnen hebben voor uw klanten. Vanaf 1 juli 2025 vinden veranderingen plaats aan de splitsingsvrijstelling zoals u deze nu kent. Zo worden onder andere de ruziesplitsing en de BOR door deze wijzigingen geraakt.
Wat staat u te wachten? En wat kunt u doen om uw klanten van goed advies te blijven voorzien? Dr. Aad Rozendal en mr. dr. Chris Dijkstra bespreken het uitgebreid in deze nieuwe editie van Focus op.
Deze cursus is opgenomen in mei 2025. Hij is initieel ontwikkeld voor Fiscalisten. Wij stellen deze cursus echter ook voor notarissen beschikbaar, omdat de besproken materie ook voor u als notaris interessant kan zijn.
Preview
Leerdoelen
Na het volgen van deze cursus:
- weet u het verschil tussen de huidige fusievrijstelling en de splitsingsvrijstelling in de OB
- kent u het Tankstation-arrest en het Bulkgasarrest en weet u waarom deze arresten relevant zijn voor de splitsingsvrijstelling
- weet u welke wijzigingen de splitsingsvrijstelling per 1 juli zal ondergaan
- kent u de gevolgen voor de aanhoudingseis, voortzettingseis, ondernemingseis en soortgelijkbelangeis
- weet u hoe deze wijzigingen de ruziesplitsing raken
- weet u hoe deze wijzigingen de BOR raken
- beschikt u over tips om uw klanten zo goed mogelijk voor te bereiden op deze wijzigingen
Stap nu in
- Ruim aanbod
- Onbeperkt toegang
- Keuze uit meerdere pakketten